Vrchol líšeňské plesové sezóny se nezadržitelně blíží!
Nejsledovanější událost líšeňského plesového nebe je tady!
Pod příznačným a vše vypovídajícím názvem Líšeňský ples 2025, který se uskuteční pod patronátem pana starosty Břetislava Štefana, se skrývá vše, co můžete od tradičního slavnostního hřebu plesové sezóny očekávat.
Můžete se těšit na skvělou zábavu, příjemné prostředí, úžasnou živou hudbu, večerní program včetně bohaté tomboly i na výborné jídlo a pití!
PROGRAM:
Velký sál:
Celý večer vám k tanci i poslechu bude hrát originální živá kapela KUF band. Vaše chuťové pohárky potěší restaurace Potrefená husa a jejich bohatý raut v ceně vstupného.
Doprovodný program:
Před půlnocí vás čeká vyhlášení TOMBOLY. Po půlnoci se můžete těšit na DJ Brücka
Malý sál:
V 1. patře líšeňského Dělňáku vás i letos čeká program. Tak zvaný chillout room, ve kterém si můžete vydechnout a v klidu si popovídat, případně se vlnit v rytmech jazzu, soulu či funky. Již od 19.00 hod. hraje brněnský DJ Lukass.
A jelikož se loni osvědčil, tak i letos opět můžete poměřit svůj um ve stolním fotbalu a odnést si ceny z turnaje. Těšte se na vyhlášený bar od Potrefené husy.
Věříme, že se budete dobře bavit, a už se na vás moc těšíme!
Pozn.: na barech lze platit pouze v hotovosti.
Vstupenky získáte zde.
PODROBNÝ PROGRAM:
VELKÝ SÁL
19.00 – otevření sálu
19.40 – 23.40 k poslechu a tanci hraje živý 12členný orchestr Kuf band + 2 sólisté
20.00 – ZAHÁJENÍ PLESU, SPOLEČNÝ PŘÍPITEK
20.05 – předtančení TK STABIL
20.40 – RAUT Potrefená husa
21:00 – taneční vystoupení (taneční pár z TK STABIL)
22.00 – SALSA – ŠKOLA TANCE PRO HOSTY – vedou manželé Přibylovi TK STABIL
22.45 – 22.55 Kris Juggling - (poutavá show se skleněnými koulemi - finalista soutěže Česko Slovensko má talent)
23.40 – TOMBOLA
00.00 – DJ Brück
03.00 – ukončení plesu
MALÝ SÁL
DJ Lukass, BAR Potrefená husa, TOMBOLA, fotbálky, AI fotokoutek
19.00 – 00.00 DJ Lukass
19.00 – 00.00 BAR Potrefená husa (případně do konce turnaje)
19.00 – 22.00 FOTBÁLEK – volná hra
22.00 – zahájení turnaje ve FOTBÁLKU o ceny
AI fotokoutek s obsluhou (foto není v ceně vstupenky)