Fotbalový klub SK Líšeň získal do pronájmu část areálu orlovny v Holzově ulici už v roce 2003. Od té doby tam všechny kategorie od nejmenších dětí až po dospělé natrénovaly tisíce hodin. Potřebné tisíce taky klub ve spolupráci se sponzory a radnicí investoval do oprav a úprav vnitřních prostor orlovny. V zimním období jsou umělá tráva a nově posilovna využité minimálně 5 hodin denně.
Po ukončení činnosti kina v roce 2003 byl objekt ve špatném technickém stavu. Tehdejší vedení radnice v Líšni chtělo prodat orlovnu trhovcům na sklady. SK Líšeň rozhodl požádat o pronájem orlovny, aby opět sloužila sportovní výchově.
Členové SK Líšeň přistoupili ve svém volném čase k nezbytným opravám objektu za finančního přispění sponzorů a zejména městské části. Do dnešního dne byla vybudována hrací plocha a tělocvična, v suterénu vznikla posilovna, v promítárně místnost trenérů, na chodbách zřízeny čtyři šatny se sprchami, opraveny stávající a nově vybudovány WC, v přízemí byla opravena zasedací místnost. Zároveň byla rozvedena nová elektroinstalace, plynoinstalace a topení. Byla vyměněna většina oken.
Orlovna se díky dobrovolnické práci členů SK Líšeň a podpoře městské části a sponzorů podařila zachránit pro sport a především sportovce. V budově již dvanáctým rokem trénují další generace líšeňských fotbalistů.
Historické okénko: orlovna sloužila od roku 1923 původně jako sportovní zázemí a kino, v roce 1945 byla zabrána německým vojskem jako noclehárna. Zasažena bombou, poškozena a následně sloužila jako stáj pro koně. Po válce byla opravena jako Representační dům v Líšni s kinem, spolkovými místnostmi, výčepem a bytem. V roce 1962 proběhly stavební úpravy kina – stupňovité hlediště, přestavba spolkové části na soc. zařízení (donedávna využívané Effetou). V roce 2003 byl ukončen provoz kina.
Michal Šebela